Avdeling Trondheim

Sandgata 26A
7014 Trondheim

FIRE Trondheim var vår første avdeling og ble åpnet i 2008. Følg FIRE Trondheim på Facebook. Der finner du tidspunkter for treninger og oppdatering for hva som skjer.

Aktiviteter

  • Fotball

  • Sykkel

  • Grunntrening

  • Golf

  • Volleyball

  • FIREkreativ

  • Klatring

  • FIREsmart

  • FIRElunsj hver tirsdag

  • Vollyball


Kontakt FIRE Trondheim

Her kan du sende oss en beskjed hvis det er noe du lurer på, men hvis spørsmålet ditt haster er det best å komme innom huset vårt på adressen over.

 
 
Name *
Name
 

Ansatte

 
Ingvild_7.JPG

Ingvild Sellereite 

Treningsterapaut

Aktiviteter: FIRESykkel og grunntrening

ingvild@firetrondheim.no
95872506


Sven Kildal 

Prosjektleder FIREsmart

Aktiviteter: FIREsmart

sven@firetrondheim.no
412 15 416

 
 
Ove_4.JPG

Ove André Wigum

Miljøarbeider
Aktivitet: FIREklatring

ove@firetrondheim.no
476 52 015

Unni_6.JPG

Unni Hegvold 

Miljøarbeider

unni@firetrondheim.no
90940130

 
 
Kenneth.jpeg

Kenneth Svendsen 

Miljøarbeider
Aktivitet: FIREkreativ

Kenneth@firetrondheim.no
93830237

Audun Amundsen

Prosjektleder, FIREkreativ

audun@ettskrittvidere.no
920 55 808

 
 
Yngve_15.JPG

Yngve Arnesen

Miljøarbeider
Aktivitet: FIREfotball

Yngve@firetrondheim.no
98616820

Marius_10.JPG

Marius Rønning

Miljøarbeider

Aktivitet: FIREgolf, FIREvollyball og lunsj

marius@firetrondheim.no
953 66 573